O NAS

POZNAJ MARKĘ STIVALI

 

 

Marka Stivali w kilku słowach, to klasa, elegancja, doskonała jakość i bogate wzornictwo. Marka powstała dzięki ludziom, którzy postanowili połączyć swoje doświadczenie oraz świeżość umysłu i niekonwencjonalne pomysły i tworzyć kolekcje obuwia i galanterii najwyższej jakości, dla wymagających klientów.

Marka Stivali stawia przede wszystkim na wysoką jakość, najlepsze polskie i włoskie komponenty, skóry naturalne i ekologiczne oraz niepowtarzalne i niebanalne wzornictwo, co niewątpliwie zaowocowało błyskawicznym wzrostem popularności i jej rozwojem.

Doskonała renoma produktów marki Stivali w świecie mody jest przykładem, w jaki sposób doskonała sztuka szewska może wpisać się w nowoczesny biznes. Początkowo marka specjalizowała się wyłącznie w produkcji obuwia damskiego, ale dość szybko w ofercie znalazły się oryginalne i eleganckie elementy galanterii, skórzane dodatki z najwyższej półki oraz praktyczne akcesoria do pielęgnacji obuwia.

Mamy nadzieję, że nasza oferta dzięki naszym klientom ciągle będzie się rozwijać. Wszystkie buty marki Stivali produkowane są ręcznie w Polsce.